Kariera menu

BIPROMET S.A.

- Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A.-

wiodący dostawca kompleksowych usług w zakresie projektowania
 oraz generalnej realizacji inwestycji dla branży przemysłowej oraz ochrony środowiska

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

PROJEKTANT

STARSZY ASYSTENT PROJEKTANTA

PRACOWNIA OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref: 1/PO/2017

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie branżowej dokumentacji technicznej, w tym koncepcji i opracowań projektowych w zakresie swojej specjalności
  • przygotowywanie wytycznych branżowych
  • uzgadnianie z prowadzącym projekt przyjętych metod projektowania i stosowanych rozwiązań technicznych
  • wykonywanie prac projektowych zgodnie z założeniami oraz obowiązującymi warunkami technicznymi, normami i przepisami
  • prowadzenie nadzorów autorskich
  • bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • udział w prowadzeniu uzgodnień z Zamawiającym oraz podwykonawcami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: energetyka, ochrona środowiska, inżynieria chemiczna
  • co najmniej 3–letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień dotyczących technologii oczyszczania gazów przemysłowych, budowy urządzeń przemysłowych
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@bipromet.com.pl z podaniem nazwy stanowiska i numeru referencyjnego oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Stanowisko

Projektant - Starszy Asystent Projektanta - Pracownia Ochrony Środowiska

Data publikacji

20/02/2017

Miejsce

Katowice